:: CYSTERS - Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
:: CYSTERS - Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

OFERTA

     Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie pozostawiło w pamięci wszystkich jego uczestników niezapomniane wrażenia. 

Oddajemy do  dyspozycji zespół kucharzy, który wyczaruje wyśmienite potrawy, a na zaproszonych gości czekać będą suto, elegancko i pięknie zastawione stoły oraz nasza profesjonalna obsługa kelnerska.

     Proponowane przez nas menu to przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej, uwzględniające wszelkie Państwa uwagi, sugestie i życzenia. Przestronna klimatyzowana  sala bankietowa może gościć w swych progach 160 gości, zapewniając im wygodę przy stole oraz miejsce na huczną zabawę.

Gdy atmosfera przyjęcia staje się zbyt gorąca, nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek w naszym ogrodzie, gdzie do Państwa dyspozycji jest zadaszona wiata z widokiem na malownicza okolicę.

Monitoring w całym obiekcie oraz na parkingu czuwa nad bezpieczeństwem gości, a cały teren liczący około 2 ha pozostaje wyłącznie do dyspozycji Gości podczas trwania przyjęcia.

W naszej działalności stawiamy zawsze i przede wszystkim na wysoką jakość i profesjonalizm, które mają na celu spełnić Wasze najwyższe oczekiwania estetyczne, zadowolić najwybredniejsze gusta smakowe. W Cystersie idą one w parze z przystępnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszelkie szczegóły ustalamy bezpośrednio z Państwem przy filiżance świeżo parzonej kawy.

Organizujemy:

- przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny oraz inne uroczystości rodzinne,

- szkolenia i kursy,

- konferencje,

- spotkania biznesowe,

- bankiety,

- wieczerze wigilijne dla firm,

- bale andrzejkowe, sylwestrowe, karnawałowe, walentynkowe, 

- wszelkie inne uroczystości na Państwa życzenie.

Odwiedź nas: Współpracujemy:
Facebook Twitter LRPO Stal Gorzów AZS PWSZ Gmina Kłodawa

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Cysters uiszcza opłaty w ZAIKS i STOART

CopyRights © 2011 - Cysters | Designed & Created by HSolutions